Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Hastavuk Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Hastavuk Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Hastavuk İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Balıkesir ve Bursa da üretim tesisleri bulunan Has tavuk sağlıklı ve en taze piliçleri sofralara sunmak için üretim tesislerinde çalıştırılmak üzere personel alımları yapacaktır. Sizlerde Has Tavuk bünyesine dahil olabilmek için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hastavuk insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Hastavuk Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Hastavuk Açık Pozisyonlar

Yatılı Aile
Lojistik ve Depo Şefi
Elektrik Bakım Elemanı
Plasiyerler
Lojistik Personeli
Ağır Vasıta Kamyon Tır Şoförü

Hastavuk personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Hastavuk gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/hastavuk-a-s-is-ilanlari-c17278-p7987/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hastavuk Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. mehmet Yıldırım dedi ki:

    Slm Merhaba

  2. SULEYMAN KUCUK dedi ki:

    Bursa dakika has tavuk tesislerindeki soba ısıtıcıları elektrik bakımını yapmak için edincik teki işyerinden görevlendirildim.bakımları yaptıktan sonra işten ayrıldım..şimdi has tavuk bunyesindeki bakım elemanı olarak iş başvurusunda bulunmak istiyorum… Saygilarimla

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.