Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Harput Holdinğ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Harput Holdinğ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Harput Holdinğ İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Harput Holdinğ  1958 yılında, Elazığ’da kuruldu. Hedeflerini sürekli yüksek tutarak. Önce tekstil sektörüne başladı. 80’li yıllarda Bursa bölgesinde  sanayileşme sürecini başlattı. Birikimlerini doğru kullanarak. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçti. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üslenmiştir.

Harput Holdinğ insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Harput Holdinğ Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Harput Holdinğ Açık Pozisyonlar
-Şoför/Sürücü
-Güvenlik Görevlisi
-Kartela Sorumlusu
-Yurtdışı Satış Asistanı

Harput Holdinğ personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Harput Holdinğ gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Harput Holdinğ İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/harput-holding-is-ilanlari-c5701-p30584/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.