Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hakan Plastik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Hakan Plastik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Hakan Plastik İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2015

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz dünyanın lider plastik boru üreticilerinden biri olup, su ve gaz dağıtımında farklı malzemelerden üretilen boru sistemlerini en iyi kalite, servis ve fiyat anlayışı ile geliştirmekte, üretmekte ve satışa sunmaktadır. Üst yapı, alt yapı ve tarımsal sulama olmak üzere üç temel iş alanında faaliyet gösteren GF HAKAN PLASTİK sertifikalı ürünleri ile dünya çapında 5 kıtada 70’den fazla ülkede kullanılmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Satış Destek Elemanı, Satış Uzmanı, Müşteri Temsilcisi, Mavi Yaka personel

Başvuru Yolculuğu

Kariyerinizde yeni bir başlangıç yapmak ister misiniz?

Hakan Plastik olarak, size bu olanağı sunmak ve uzun sürecek bu yolda beraber yürümek istiyoruz.
Hedeflerimize ulaşmak, ancak yüksek motivasyonlu çalışanların bireysel ve takım olarak hedeflerine ulaşmalarına bağlıdır.

İnsan Kaynakları süreci olarak amacımız:

•    Doğru işe doğru insan
•    Performansa ve yetkinliklere bağlı ücret
•    Başarıya bağlı değerlendirme,
•    Herkes için eşit fırsat

Hakan Plastik’de Staj

Hakan Plastik olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj imkanı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.
Lise ve üniversite staj başvuruları Nisan-Mayıs ayları arasında web üzerinden ve/veya mail ile alınmaktadır.

Hakan Plastik Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.