Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Güvenlik Görevlisi İş İlanları 2016

Güvenlik Görevlisi İş İlanları 2016

Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Merhaba iş arayanlar. Türkiye’de güvenlik görevlisi her geçtigimiz yıl dahada fazlalaşıyor. Çogu güvenlik şirketi verdigi eğitim sonrası iş garantisi verdigi için Özellikle lise mezunu gençler bu işi tercih etmektedir. Güvenlik Görevlisi Alımı neredeyse artık tüm sektörlerde kolaylıkla iş bulabilmektedir. Hastaneler’de Alışveriş merkezlerin’de bunun gibi bir çok sektörde iş ilanları yayınlanmıştır.

Aşagıdaki güvenlik şirketleride çok sayıda personel alımı yapacaktır.

– G4S GÜVENLİK,

– EUBSA GÜVENLİK,

– ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK,

– GENSER GÜVENLİK,

– PRONET GÜVENLİK.

– TEPE GÜVENLİK,

– SP ÖZEL GÜVENLİK,

İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/guvenlik-is-ilanlari-c18

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Güvenlik Görevlisi İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.