Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Güvenlik Görevlisi İş ilanları 2015

Güvenlik Görevlisi İş ilanları 2015

Güvenlik Görevlisi İş ilanları 2015

Güvenlik görevlisi artık neredeyse günümüzde her yerde bulunmaktadır.. Özellikle iş istihdamı sağlaması açısından birçok kişiyi işe alacak olan güvenlik firmaları internet üzerinde ilanlarını yayınlamaya başladı. Birçok ilan yayınlayan ve bu ilanların her biri için farklı kriterler sunan güvenlik firmaları en kısa zamanda alımlarını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Güvenlik şirketleri insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Güvenlik görevlisi Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

 Güvenlik Görevlisi  Arayan Firmalar

CSG ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA (GENEL),
GÜVENLİK GÖREVLİSİ (HASTANE),
MAY TOHUM (GENEL),
TEPE GÜVENLİK GÖREVLİSİ (GENEL).

Güvenlik görevlisi alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Güvenlik görevlisi iş ilanlarını takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/guvenlik-gorevlisi-is-ilanlari-p739

Bir önceki yazımız olan CarrefourSA Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde CarrefourSA, CarrefourSA Eleman Alımı ve CarrefourSA İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.