Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Türkiye Geneli Güvenlik Görevlisi Alımları 2015

Türkiye Geneli Güvenlik Görevlisi Alımları 2015

Özel Güvenlik Görevlisi Alımları

Merhaba değerli iş arayanlar Özel Güvenlik konusu bildiginiz gibi ülkemizde birçok yerde kullanılmakta ve gittikçe yaygınlaşmaktadır. Avm’ler , üniversiteler, adliyeler, hastaneler ve hatta artık devlet kurumları bile artık güvenlik görevlisi kullandırmaktadır. Bu kadar büyük  bir sektör olunca alımlarda hali ile artmaktadır. Birçok güvenlik şirketi kurulmakta ve birçoğu güvenlik görevlisi aramaktadır.

Özel Güvenlik Personeli Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmaların insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

 

– EUBSA GÜVENLİK,
– G4S GÜVENLİK,
– ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK,
– TEPE GÜVENLİK,
– GENSER GÜVENLİK,
– SP ÖZEL GÜVENLİK,
– PRONET GÜVENLİK.

Bu Özel Güvenlik şirketlerine başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Özel Güvenlik açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

– ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
– HOLDİNG İÇİN ÖZEL KORUMA,
– HASTANE İÇİN GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
– SİLAHLI GÜVENLİK ELEMANI,
– GECE GÜVENLİK ELEMANI.

Özel Güvenlik  Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.