Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Gürsoy Grup Personel Alımı İş İlanları 2015

Gürsoy Grup Personel Alımı İş İlanları 2015

Gürsoy Grup İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Temelleri 1988 yılında atılan ve kurumsal yapısını 1998 yılında kuran Gürsoy Grup, inşaat, metal, doğal taş, tarım-gıda sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Gürsoy Grup tüm faaliyetlerinin odağına “insanı” almakta, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi için profesyonel çözümler üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş bine yakın çalışanı ile Gürsoy Grup, kentli insanın çevre, yürüme ve alışveriş konforunun artırılması, sağlıklı beslenmenin yaygınlaştırılması, altyapı hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi, kültürel ve tarihi mirasın gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle topluma faydalı olmak için çalışmaktadır.

Gürsoy Grup yurt içi ve yurt dışındaki tüm faaliyet alanlarında yenilikçi yapısıyla hedefleri doğrultusunda büyümeyi amaçlamaktadır.

Gürsoy Grup insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Gürsoy Grup Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Gürsoy Grup Açık Pozisyonlar

İnce İşler Şefi
Yönetici Asistanı
Kalite Kontrol Müdürü
Fabrika Müdürü
Makine Teknikeri

Gürsoy Grup personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Gürsoy Grup gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Gürsoy Grup İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/gursoy-grup-is-ilanlari-c3465-p27088/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gürsoy Grup Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.