Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gürsel Turizm Şöför Alımı İş Başvurusu 2015

Gürsel Turizm Şöför Alımı İş Başvurusu 2015

Gürsel Turizm Şöför Alımı

Taşımacılık sektöründe yer alan Gürsel Turizm sadece servis taşımacılığı değil daha birçok konuda hizmet veren büyük bir firmadır. Özellikle kaliteli bir hizmet verdiği için tercih edilen Gürsel Turizm 2015 yılında yapacağı alımlarda da titiz bir çalışma sergileyecek ve deneyimli kişileri işe alacaktır. Özellikle turizm konusunda deneyimi olan kişilerin mutlaka başvurması gereken bir firma olan Gürsel Turizm, kariyer yapmak adına son derece karlı diyebiliriz.

Gürsel Turizm  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Gürsel Turizm  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Gürsel Turizm  Açık Pozisyonlar

 Şöför Alımı

Gürsel Turizm  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Gürsel Turizm  gibi büyük Turizm şirketlerini takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Gürsel Turizm  İş Başvurusu İçin:

http://www.gurseltur.com.tr/eforms/kariyer/sayfa_tr.asp

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. süleyman aktaş dedi ki:

    Gürsel turizmde şoför olarak çalışmak isterim

  2. Nurettin Karadeniz dedi ki:

    Ihtiyaçtan dolayı çalışmak zoryndayim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.