Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gürsaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gürsaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gürsaş İş Başvurusu

Firmamız 1981 yılı başında şahıs firması olarak, GÜRSAŞ GENEL ÜRETİM SANAYİİ ünvanıyla kurulmuştur. Başlangıçda ünvanına uygun olarak değişik konularda üretim yapmış olup, 1982 yılları sonunda üretim konusu, Elektronik sektöründe cihaz kutularının yetersizliği farkedilerek saptanmıştır. Önceleri amplikatör üreten firmalarla çalışmış bir süre sonrada ülkemizde endüstriyel elektroniğin yaygınlaşmasıyla değişik sektörlere hitap eder duruma gelmiştir.

GÜRSAŞ 1993 yılı içinde limited şirket statüsüne geçerek,Elektronik Cihaz Kutuları Üretim konularında adeta kendi teknolojisini kendisi yaratmış olup, bügün büyüklü küçüklü 100’ü aşkın, özgün ciddi kuruluş ve firmaya hizmet verir duruma gelmiştir. Gürsaş Çağımızın teknolojik yeniliklerinide yakından takip ederek modern saç işleme tezgahları ( CNC Punch press, CNC bkant Press,) ile kapalı alanı 3000 metrekarelik kendi binasında üretim yapmaktadır.

Böylece sayısı hızla artan müşterilerimizin, memnuniyetine yönelik hizmet ve ürünler, niteli ve nicelik bakamından daha da gelişmiştir. GÜRSAŞ LTD. ŞTİ. ‘ nin bügünkü ana politikası ise; işletme içinde toplam kalite felsefesini yerleştirmek, dünya standartlarında üretim yapmak ve yurtdışındaki pazarlara açılmaktır.

Gürsaş insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Gürsaş Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Gürsaş Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru

Gürsaş personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Gürsaş gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Gürsaş İş Başvurusu İçin:

www.kariyer.net/gursas-elektronik-cihaz-kutulari-san-ve-tic-ltd-is-ilanlari-c5335-p30218/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gürsaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.