Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Güral Porselen Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Güral Porselen Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Güral Porselen İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Gural Porselen,sektördeki çalışma ve yatırımlarını sürdürmektedir. Şirket başarısını bünyesinde çalıştırdığı uzman kadrosu, sektörde yaptığı yatırımları ve dinamik yapısı ile sağlamaktadır. Güral Porselen bu başarısını sürdürebilmek için  personel alımları yapacaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi alanında vizyonumuz ;

İyi eğitim almış, nitelikli, global profesyonellik ilkeleri ile evrensel insani değerleri kişiliğinde bağdaştırmış, üretkenliği ile katma değer yaratan, kendini ve işini geliştirmeyi hedef almış insan gücünü bünyemize katmak ve kalıcılığını sağlamak,

Değişen dünya koşullarına ve iş sistemlerine uyum sağlayabilecek katılımcı ve öğrenen bir organizasyon yaratmak,

İnsan kaynakları planımızın şirket politika ve stratejileri ile uyumunu sağlamak,

Sürekli eğitimi çalışanlarımızın iş ve özel yaşamına destek olacak vazgeçilmez bir politika haline getirmek,

Güral Porselen’in hedeflerine ulaşmasını sağlayacak olan bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek,

Tüm çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ve kariyer olanaklarının yanı sıra kendilerine ait hissedebilecekleri bir ortam yaratmak,

Motivasyonu yüksek, başarıya odaklı aile üyelerimiz ile şirketimizi daima ileriye taşımak

Müşteri ihtiyaç ve taleplerini objektif olarak değerlendirerek çözüm üretebilecek yeteneğe, şirket kültürünü benimseyerek ortak hedefler doğrultusunda takım ruhuyla hareket edebilecek vizyon ve altyapıya sahipseniz, bizimle çalışmaya adaysınız demektir.

İş Başvuru Adresi:

http://guralporselen.com.tr/insan-kaynaklari/is-basvuru-formu

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Güral Porselen Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.