Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Gümüş Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gümüş Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gümüş Grup İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Gümüş Grup, iş modelini ve yönetim felsefesini en üst düzeyde tutarak beklentilerin ötesinde hizmet kalitesi sunma üzerine inşa edilmiştir. Şirketler grubunun ihtiyaçları doğrultusunda ortak departmanları bir araya getirmek ve bu tür departmanların maliyetlerinin diğer şirketlere daha doğru ansıtılabilmesi amacı ile kurulmuştur.

Gümüş Grup insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Gümüş Grup Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Gümüş Grup Açık Pozisyonlar

• Üretim Müdürü
Organizasyonel Metod Uzmanı
 Satış Uzmanı

Gümüş Grup personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Gümüş Grup gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Gümüş Grup İş Başvurusu İçin:

http://www.silverline.com/hr.asp?id=3

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gümüş Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.