Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gülsan Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gülsan Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gülsan Holding İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Gülsan Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Gülsan Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Gülsan Şirketler Grubu, insana yaptığı yatırım ve personeline verdiği değerle büyüyerek, enerjisini gelecek nesillere taşımaktadır.

Yeni mezun ve eğitimine devam eden mühendisler için yol projelerinde bir okul görevi de üstlenen Gülsan, kendi yolu istikametinde tüm bireyleri de gelişime ve değişime sevk etmektedir.

Yöneticileri, uzmanları, beyaz yaka ve de mavi yaka tüm çalışanları kendi alanlarında profesyonel olan Gülsan, çatısı altındaki her bir personelini birer aile bireyi olarak benimser ve destekler.

Gülsan Şirketler Grubu, şimdiye dek gerçekleştirdiği her projede verim ve zamanlamayı doğru gözeterek çalışmıştır. Gerek alt yapı sektöründe, gerekse Enerji, Sanayi ve de Turizm sektörlerinde elde ettiği başarı, istikrarlı ve planlı insan gücünün yansımasıdır.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Satınalma Uzmanı, Makine Bakım Teknikeri, Teknik Ofis Şefi, Elektrik Mühendisi, İDARİ ELEMANLAR, ÜRETİM VARDİYA ELEMANI, İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ, İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSİ

 Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.