Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Gülaylar Altın Personel Eleman Alımı 2015

Gülaylar Altın Personel Eleman Alımı 2015

Gülaylar Altın İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz Gülaylar Altın  Türkiye’de bulunan 45.000 adet perakende kuyumcu ile çok önemli bir satış ağı altyapısına sahip bulunan kuyumculuk ve mücevherat sektöründe “Gülaylar”, Türkiye çapında 5000 kuyumcuya toptan satış yapmakta olup Türkiye’nin her tarafına dağılmış olan müşterilerine her zaman en güvenilir, en yüksek kalitede ürün ve hizmeti sunmaktadır.

Gülaylar Altın insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Gülaylar Altın Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Gülaylar Altın Açık Pozisyonlar

• Muhasebe Müdürü / Marmaris
• E-ticaret Müdür Yardımcısı
• Muhasebe Uzmanı
• Satış Danışmanları / Capitol AVM
• Mağaza Müdürü / Bursa

Gülaylar Altın personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Gülaylar Altın gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Gülaylar Altın İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/gulaylar-altin-is-ilanlari-c11310-p1426/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gülaylar Altın Personel Eleman Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.