Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gübretaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gübretaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gübretaş İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’de tarım sektöründe temel ihtiyaç olan birçok ürünün üreticisiGÜBRETAŞ, 1952 yılından beri çiftçilerin hizmetinde. Tarım sektörüne kimyevi gübre gibi ürünler tedarik etmek amacıyla kurulan firma Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi olarak sektörde liderliğini korumaktadır. Gübre sektöründe öncü olan kurum Türkiye’nin ilk kimyevi gübre fabrikasını kurarak, fosforlu ve kompoze gübre üretimiyle ilklere imza attı. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olmayı başardı.

Gübretaş,katı, sıvı, toz ve organik gübreleri ile sağlıklı tarım yapılmasını destekleyen bir kuruluştur. Merkezi İstanbul’da bulunan Gübretaş’ın Kocaeli Yarımca’da tesisleri, laboratuvarları, İskenderun İzmir Laboratuvarları ve birçok bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Gübretaş gerek merkezinde, üretim tesislerinde ve laboratuvarlarında görevlendirmek üzere, çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapmaya devam etmektedir. Gübretaş iş ilanlarını kariyer sitelerinde paylaşmamayı tercih etmektedir. Şirkette işçi alımından, mühendis alımına kadar her türlü iş başvuruları CV göndermek suretiyle yapılmaktadır. Bu nedenle Gübretaş İnsan Kaynakları sayfasındaki iş başvurusu formunu doldurarak, uygun pozisyonlar için değerlendirilmeyi bekleyebilirsiniz.

Gübretaş iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.