Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Groupama Sigorta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Groupama Sigorta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Groupama Sigorta İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türkiyede hizmet veren Avrupanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Groupama  Sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlayıp hizmet kalitesini artırmak için bir çok pozisyona personel alımları yapacaktır. İşe alımları İstanbulda yapacak olan Groupama Sigorta iş ilanlarına sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Sigortacılık sektöründe iş arıyorsanız bu ilana başvurabilirsiniz.

Groupama insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Groupama Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Groupama Açık Pozisyonlar

Sağlık Underwriting Uzmanı
Çağrı Merkezi Asistanı
Nakliyat,Sorumluluk Sigortaları  Uzman Yardımcıları
Web Uygulamaları İçerik Yönetim Uzmanı

Groupama personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Groupama gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

İş Başvuru Adresi:

www.yenibiris.com/groupama-emeklilik-ve-sigorta-a-s-is-ilanlari?firma=174215

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Groupama Sigorta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.