Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

GREYDER Personel Eleman Alımı 2016

GREYDER Personel Eleman Alımı 2016

GREYDER Personel Eleman Alımı 2016

Türkiye’nin değerli markaları arasında yer alan ayakkabı markası GREYDER personel alıyor. 1940 yıllarında kurulan Kavsan Ayakkabı tarafından bir marka haline gelen GREYDER markası. Türkiye genelinde bulunan mağazaları için çok sayıda personel alımı yapıyor. Küçük bir atölyede başlayan marka serüveni bu gün dünyada tanınan bir marka haline gelmiştir. Sizde bu markanın bir parçası olabilmek için iş başvurusu yapabilirsiniz.

GREYDER personel alımı 2016 yılı için çok sayıda alım yapacaktır. İnternet’te yayında 13 pozisyon için ilan yayınlanmıştır. Bu pozisyonlar için alınacak personel sayısı hakkında net bir bilgi verilmemiştir. Ama ilanlar sürekli güncellenmektedir. Peki GREYDER hangi pozisyonlar için personel alımı yapacaktır. Şimdi birlikte ilanları inceleyelim.

♦ Tedarik Zinciri Part-Time Stajyeri,
♦ Merchandiser,
♦ Mağaza Müdürü,
♦ Satış Danışmanı,
♦ Bölge Yöneticisi.

GREYDER personel alımı 2016 yılında yukarıdaki pozisyonlarda yapılacak olup bu ilanlar haricindede çok sayıda pozisyon vardır. Kariyer yapmak isteyen adaylara iş imkanı sunan ünlü ayakkabı markasında çalışmak isteyenler alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/kavsan-ayakkabi-san-a-s-is-ilanlari-c8319-p33197/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

GREYDER Personel Eleman Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.