Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Greenpeace Personel Alımı İş İlanları 2015

Greenpeace Personel Alımı İş İlanları 2015

Greenpeace Türkiye Personel Alımı

Greenpeace işini hakkıyla yapan bir örgüt. Bir çok insanın haberi bile olmayan grup kendini başarıyla insanlara tanıtıyor. Eğer birazcık yeşil ve temiz bir doğal çevre çoluğunuza çocuğunuza ve sizden sonrakilere kalmasını istiyorsanız Greenpeace’e destek olun. Greenpeace yeşil alanları sadece piknik yapılacak bir yer olarak görenlere uyarmaya devam ediyor. Greenpeace olmasa insanoğlu doğal çevre diye birşey bırakmayacak ve doğal yeşil alanları ve ağaçları katletmeye devam edicek. Siz de bu gidişe dur demek istiyorsanız gücünü sizden alan greeanpeace’e katılın.

Greenpeace Türkiye insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Greenpeace Türkiye Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Greenpeace Türkiye Açık Pozisyonlar

• Energy Campaign Team Leader
• Greenpeace Door to Door Projesi
• Greenpeace Yüzyüze Projesi – İzmir
• Greenpeace Yüzyüze Projesi – İstanbul

Greenpeace Türkiye personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Greenpeace Türkiye gibi büyük oluşumları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Greenpeace Türkiye İş Başvurusu İçin:

http://www.greenpeace.org/turkey/tr/i-imkanlar/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Greenpeace Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.