Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Gratis Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gratis Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gratis İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’de çok önemli markaların öncü firması olan Gratis, aslında hepimizin de günlük hayatına girmiştir diyebiliriz. Bugün bilindik ve evlerimizde kullanılan birçok ürünü bizlere hazırlayan ve güzel bir şekilde sunmakta olan Gratis firması da tıpkı diğer firmalar gibi 2015 yılında alımlarını gerçekleştirecektir. Büyük bir şirket olması sebebi ile tahmin edersiniz ki, kendisine lazım olan personel eleman sayısı da fazla olacaktır.

Gratis insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Gratis Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Gratis Açık Pozisyonlar

• Mağaza Müdürü
• Satış Danışmanları
• Mağaza Müdür Yardımcısı

Gratis personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Gratis gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Gratis İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/gratis-is-ilanlari?firma=68933

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.