Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gratis Personel Alımı İş İlanları 2016

Gratis Personel Alımı İş İlanları 2016

Gratis Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Gratis personel alımı yapıyor, Gratis şirketi mağazalarında görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapacaktır. Gratis çalışan ihtiyaçları doğrultusunda personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere personel alımı yapacaktır. Mağazalarında farklı markaların ürünlerinin satışını yapan Gratis şirketi müşteri memnuniyetini artırmak için çok sayıda personel alımı için ilan yayınlamıştır..

Gratis Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında toplamda kaç kişiyi işe alacak bilemiyoruz ancak; 2016 yılında yayınlamış olduğu ilanda 116 pozisyon için personel alım ilanı yayınlamıştır. 2016 yılının sonuna kadar alımların devam edeceği ve yayında olan ilanlarla birlikte sürekli bir personel alımı yapılacağını söyleyebiliriz.

Gratis Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapacağı pozisyonları inceleyecek olursak karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ Mağaza Müdür Yardımcısı,
♦ Moda Satış Danışmanı,
♦ Alanya Satış Danışmanı,
♦ Göktürk Bölgesi Satış Danışmanı,
♦ Kalite Uzmanı,
♦ İş Geliştirme Uzmanı.

Gratis Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar haricinde yayında olan yüzlerce ilanda yine kariyer sayfasında verilmiştir. Sizde Gratis şirketinde çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan linki kullanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/gratis-is-ilanlari?firma=68933

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.