Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

GN Yapı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

GN Yapı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

GN Yapı Personel Eleman Alımı İş İlanları

GN Yapı 2008 yılında bugüne kadar hizmet vermektedir ve bina yalıtım ve mantolaması yapan profesyonel bir şirkettir. Kurulduğu günden bu güne sürekli olarak gelişen GN Yapı, bu gelişmelerine devam etmek ve müşterilerine 2015 yılında da hizmet vermek için bazı alanlarda görevlendirmek üzere personel işçi alımı yapacaktır. GN Yapı firmasının bu alımlarından yararlanmak isteyenler yazımızdaki ki bilgileri inceleyebilirler.

GN Yapı insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için GN Yapı Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

GN Yapı Açık Pozisyonlar

Metraj ve Teklif Uzmanı
Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı
Şantiye Mühendisi
Şantiye Sorumlusu
 Şöför
GN Yapı personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr GN Yapı gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

GN Yapı İş Başvurusu İçin:

https://www.secretcv.com/firma/gn-yapi-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.