Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Lise Mezunu Personel Alıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılığı Bakanlığının yaptığı ilan ile en az lise mezunu personel alımı yapılacağı ilan edildi. Bakanlık bazı zamanlar oluşan personel eksikliğini yayımladığı ilanlar ile tamamlamayı planlıyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ÖSYM tarafından yapılacak sınav ile yani merkezi yerleştirme sınavı ile en az lise mezunu şartlı ile toplamda 54 personel alımı yapacağını ilan etti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu ilan size göre olabilir. Detaylarını incelemeniz sizler açısından iyi olacaktır. İşte detaylar…

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Alım yapılacak kategoriler ise:

Veteriner sağlık teknisyeni, Laborant, Teknisyen, Şoför, Hizmetli, Memur

Başvuru İçin Aranan Şartlar

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yapmış olduğu ilanı incelediğimizde bazı şartları aradığını görüyoruz. Genel şartları belirteceğiz. Diğer şartlar için vereceğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır.

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
 • Askerliğini tamamlamış olmak veya ertelemiş olmak
 • Kamu haklarından mahrum bulunmuyor olmak
 • Görevini yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemi bulunmuyor olmak

Ve devamında bazı şartlar aranmaktadır. Vereceğimiz linkten daha detaylı şekilde başvuru için aranan şartlara ulaşabileceksiniz.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Başvuru için bazı şartları taşıyor olmanın yanında bazı belgeleri de teslim etmeniz gerekecektir. Bu belgeler:

 • Başvuru dilekçesi
 • KPSS sonuç belgeniz
 • Sabıka kaydını belirten belge
 • Askerlik durumunu gösteren belge
 • Sağlık raporu
 • 6 adet vesikalık fotoğraf son 6 ayda çekilmiş olmalı
 • Beyan, fakat bu müracaatınız esnasın da doldurmanız gereken bir belgedir.

Başvuru Nasıl Yaparım

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yapacak olduğu personel alımı başvuruları 14 Kasım itibari ile başlayacak ve 23 Kasım tarihinde son bulacaktır. Bu süre içerisinde başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Başvuru hakkında daha detaylı bilgi almak adına aşağıda verdiğimiz linki kopyalayıp arama kısmına yapıştırıp inceleyebilirsiniz.

goo.gl/kt9nYo

Bir önceki yazımız olan Jandarma ve Sahil Güvenlik KPSS 50 Puan İle Personel Alıyor başlıklı makalemizde jandarma ve sahil güvenlik personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.