Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Genpower Jeneratör Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Genpower Jeneratör Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Genpower Jeneratör İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Genpower Jeneratör Kurumları insan kaynaklarıbiriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Genpower Jeneratör Kurumları iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu yana değerli iş ortaklarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve sevgili çalışanlarımızın desteğiyle hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

Bu yolda ilerlerken başarıya ulaşmanın en etkin yolunun bir takım çalışması olduğunu biliyoruz. Başarı ilhamını yarattığı büyük sinerjiden alan Genpower ailesi, olarak; tüm dünyada kabul edilmiş standartlara uygun ürün kalitemizle ve zamanında yaptığımız teslimatlar ile pazardaki konumumuzu güçlendirdik, verimlilik ve kârlılığımızı önemli ölçüde artırdık.

Sergilediğimiz yönetim kalitesi ile tüm faaliyetlerimizin gelecek dönemlerde de sürdürülebilir olduğunu ispat ederek, ürün ve şirket değerlerimizi artıran önemli adımlar hamleler gerçekleştirdik.

Bir Türk firması olarak imza attığımız başarılarla ülkemizi temsil etmeye; gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında gerçekleştirdiğimiz güçlü yatırımlarla, ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve yeni istihdam alanları yaratmaya devam edeceğiz.

Atacağımız sağlıklı adımlarla GENPOWER’ı, çok daha iyi noktalara ulaştırmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayabilmemiz dileklerimle…

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Genpower Jeneratör  İş Başvurusu : 

http://webent.yenibiris.com/Genpower

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.