Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gedik Yatırım Personel Alımı İş İlanları 2015

Gedik Yatırım Personel Alımı İş İlanları 2015

Gedik Yatırım İnsan Kaynakları İş İlanları

Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve yaygın hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren Gedik Yatırım yatırımcı sayısı, işlem hacmi ve yaygın çalışma konularında Sermaye Piyasalarının önde gelen aracı kurumlarından biri olmuştur.

Gedik Yatırım
• Hizmeti yatırımcı odaklı düşünür.
• Yatırımcılarının memnuniyetini sistematik olarak geliştirmeyi hedefler.
• Yatırımcıların beklentilerini aşan hizmetler vermek gayretindedir.
• Bir aracı kurumun alabileceği tüm yetki belgeleri ile yatırımcıların finansal ihtiyaçlarına komple çözümler sunar.

Gedik Yatırım insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Gedik Yatırım Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Gedik Yatırım Açık Pozisyonlar

Uluslararası Piyasalar Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Bilgi İşlem Teknisyeni
Muhasebe Elemanı
İnsan Kaynakları Elemanı

Gedik Yatırım personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Gedik Yatırım gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Gedik Yatırım İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/gedik-yatirim-menkul-degerler-a-s-is-ilanlari?firma=90765

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gedik Yatırım Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.