Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gedik Kaynak Personel Alımı 2016

Gedik Kaynak Personel Alımı 2016

Gedik Kaynak Personel Alımları

Gedik Holding kuruluşu olan Gedik Kaynak personel alımı yapacagını duyurdu. Gedik Kaynak bünyesinde binlerce çalışanı olan büyük kuruluşlardan biridir. 2016 yılının iş ilanlarını yayınlayan kuruluş, istanbul, Ankara ve Konya da bulunan yatırımları için çi alımı yapıyor. İnternet üzerinde 8 adet pozisyon için iş ilanı yayınlamıştır. Sürekli gelişmekte olan Gedik Kaynak bünyesine dahil olabilmek için bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Gedik Kaynak personel alımı 2016 yılı için büyüme hedeflerini tutturabilmek için iş ilanları yayınlamıştır. Sizde Gedik Kaynak bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş ilanlarını inceleyip size uygun pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

– Eğitim Uzmanı,
– Mekanik Bakım Formeni,
– Bakım Onarım Elemanı,
– Tahribatsız Muayene Elemanı,
– Satış Mühendisi,
– Kalite Kontrol Mühendisi,
– Mutfak Şefi.

Gedik Kaynak personel alımı  2016 yılında bu pozisyonlarda alım yapacaktır. Sizlerde bu pozisyonlara başvurmak istiyorsanız sizlere verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz. İskurr.gen.tr sitesi Gedik Kaynak gibi büyük şirketlerin iş ilanlarını takip ederek sürekli güncellemektedir.

http://www.kariyer.net/gedik-kaynak-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c4532-p29415/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.