Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Garanti Emeklilik Müşteri Temsilcisi Alımı 2015

Garanti Emeklilik Müşteri Temsilcisi Alımı 2015

Garanti Emeklilik Müşteri Temsilcisi Alımı 2015

Garanti Emeklilik  personel alımı yapıyor. Garanti Emeklilik  bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Müşteri temsilcisi alıyor. Sizde Garanti Emeklilik bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

Genel Müdürlük / Merkezi Satış Birimimizde görevlendirilmek üzere,

  •  Üniversitelerin 4 yıllık veya 2 yıllık bölümlerinden mezun,
  •  Tercihen tele-satış alanında tecrübeli,
  •  Microsoft Office programlarına hakim,
  •  Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,
  •  Müşteri ve hedef odaklı çalışma anlayışına sahip,
  •  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
  •  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

İş Tanımı:

Genel Müdürlük binamızda yer alan Merkezi Satış Birimi bünyesinde, mevcut banka müşterilerimize  telefon üzerinden ulaşarak hedefler doğrultusunda Hayat Sigortası ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek.

Garanti Emeklilik personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Garanti Emeklilik  gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Garanti Emeklilik  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/garanti-emeklilik-is-ilanlari-c5111-p29994/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.