Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Garanti Bankası Personel Alımı 2015

Garanti Bankası Personel Alımı 2015

Garanti Personel Alımı İş İlanları 2015

Garanti İnsan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İş ilanlarını inceleyebilir, banka hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.  Garanti İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları İsterseniz beraber inceleyelim.

Uygun Pozisyonlar:

– SEZONLUK GİŞE ASİSTANI,
– TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– MÜFETTİŞ YARDIMCISI 2015,
– ŞUBESİZ KANALLAR İŞLEM ANALİZ ASİSTANI,
– GİŞE ASİSTANI.

Garanti personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi-is-ilanlari?firma=16397
resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.