Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Türkiye’nin en prestijli bankaların’dan biri olan Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı yapacağını duyurdu.

Türkiye genelinde Bölge Müdürlükleri ve şubelerinde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi olarak çalıştırılmak için takım arkadaşları aramaktadır. Sizde garanti bankası tarafından belirtilen şartları yerine getiriyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankasın’da güvenlik görevlisi olarak alınacak personeller Bankada çalışan Memurların Müşterilerin güvenliklerini sağlamakla sorumludur.

 

Başvuru Şartları

♦ En az lise mezunuysanız,
♦ Güvenlik görevlisi deneyimi sahibi  28; ile 25 yaşını aşmamış,
♦ Alarm ve Kontrol Merkezi Güvenlik Görevlisi için en az 1 yıl ilgili görevde deneyim sahibiyseniz ve iyi derecede ofis programları kullanabiliyorsanız,
♦ Silahlı güvenlik sertifikasına sahipseniz,
♦ Askerlik görevinizi tamamladıysanız,

Kariyer yolculuğunuza Garanti Bankası gibi bir kuruluşta devam etmek istiyorsanız. Bu ilana başvurabilirsiniz Alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://garantilikariyer.garanti.com.tr/web/ilanlar_off.aspx?ilangrp=3

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Hakan mertcan dedi ki:

    Meb end meslek lisesi mezunuyum.silahlı güvenlik sertifikam var 5 yıllık tecrübem var.15 01 1985 doğumluyum.Sincan ankara da oturuyorum.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.