Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

G4S Güvenlik Personeli Alımı 2015

G4S Güvenlik Personeli Alımı 2015

G4S Güvenlik Personeli Alımı

G4S Güvenlik Türkiye 1990 yılında başlayan G4S; Ocak 2009 itibariyle 4250’ün üzerinde güvenlik personeliyle, 300’den fazla müşterisi ile 350’ nin üzerinde işyerinde,özel  güvenlik alanında kaliteli hizmet vermektedir.
4 Bölge Müdürlüğü ve 28 ofis ile hizmetini devam ettirmektedir. G4S Güvenlik Ofislerinin bulunduğu bazı iller şunlardır: Adapazarı, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Muğla, Manisa, Mersin, Tekirdağ.

G4S Güvenlik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için G4S Güvenlik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

G4S Güvenlik Açık Pozisyonlar

Özel Güvenlik Personeli
Güvenlik Amiri
Güvenlik Elemanı -Silahlı

G4S Güvenlik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  G4S Güvenlik gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

G4S Güvenlik İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/g4s-guvenlik-hizmetleri-a-s-is-ilanlari?firma=37225

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.