Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Fresenius Medical Personel Alımı İş İlanları 2016

Fresenius Medical Personel Alımı İş İlanları 2016

Fresenius Medical Personel Alımı İş İlanları 2016

Fresenius Medical Dünya üzerinde 100 bin den fazla çalışanı ile Afrika dan Amerika ya bir çok ülkede faaliyet göstermektedir. Fresenius Grubu adı altında faaliyetlerini sürdüren çok sayıda şirket Dünya genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Fresenius Medical sektöründe özellikle diyaliz hizmeti sunan hastaneler için ürün üreterek satış pazarlamasının yanı sıra kurduğu poliklinikler ilede Böbrek rahatsızlığı olan çok sayıda hastayada hizmet veriyor.

Fresenius Medical Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında ülkemizdeki yatırımları için personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımları için İstanbul ve İzmir de ilan veren medikal devi alımlarını yılın belli periyotlarında yaptığı için yayınlanan ilanları incelemenizi öneririz. Peki Fresenius Medical hangi personeller için iş ilanı yayınladı? Fresenius Medical iş başvurusu nasıl yapılır işte detaylar..

Fresenius Medical Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlar şu şekilde verilmiştir.

♦ Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi
♦ Operasyon Projeler Sorumlusu
♦ Clinical Data Specialist
♦ Home Therapies Satış ve Eğitim Uzmanı

Fresenius Medical Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlar yukarıda verildiği gibidir Firma tarafından ilanlar tarafımızca takip edilip güncel iş ilanları sizlerle bu sayfada paylaşılacaktır. Sizde Fresenius Medical  iş ilanlarına başvuru yapmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/fresenius-medical-care-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.