Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Fillo Kargo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Fillo Kargo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Fillo Kargo İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Fillo Kargo insan kaynakları tarafından yapılan açıklamalara ve internet sitesinden yaptıkları açıklamaya göre düzenlediğimiz sayfamızda Fillo Kargo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

1998’de kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında Aras Holding bünyesine katılmıştır. 2013 yılında ise  yine Aras Holding bünyesinde bulunan Aras Logistics ilebirleşerek  FİLLO LOGISTICS olarak yeniden yapılanmıştır.

35 yıllık ARAS tecrübesi altında bu iki kuruluşun gücü,iş ortaklarına tedarik zincirinde daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak hizmetleri rahatlıkla sunabilecek şekilde bir araya getirilmiştir.

FilloLogistics, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 18 Crossdock, 5.000 araçlık filosu, 25.000 m2 depolama alanı , günlük 3.000 teslimat noktası ve  4.000 m3 ‘lük sevkiyat kapasitesi  ile 81 ilde  yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına  özel çözümler üreten lojistik firmasıdır.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına  sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan FilloLogistics , hammadde tedariğinden ürün dağıtımına, depolama ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Başvuru Adresi:

http://www.fillo.com.tr/insan-kaynaklari.html

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.