Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinesi Personel Alımı 2015

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinesi Personel Alımı 2015

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinesi Personel Alımı

Ülkemizdeki sağlık sektöründeki gelişimlerden en hızlısı hastanelerin açılması ve hizmet vermeye başlamasından sonra olmuştur. Özellikle açılan özel hastaneler sayesinde ülkemizdeki hastaların birçoğu bu hastanelere gitmekte ve kaliteli sağlık hizmeti almaktadırlar. Genellikle gelişmiş illerde bulunan özel hastaneler vermiş oldukları hastane hizmeti ile hastaları çok rahat bir ortamda tedavi etmektedir. İşte bu hastanelerin çoğunlukta olduğu İstanbul ilinde Anadolu yakasında Maltepe Sema Hastanesinden bahsedeceğiz. Yatak kapasitesi bakımından 218 yatak sayısı ile özel hastaneler arasında ilk sırada bulunan bu hastanemizdeki hizmet uluslararası kaliteyle birleştirilmiş ve insanlara sunulmuştur.

Sema Hastanesi insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesinesiHastanesi Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinesi insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinesi Açık Pozisyonlar

 Genel Başvurusu

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinesi personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinesi  gibi büyük hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Hastavuk İş Başvurusu İçin:

http://hastane.fatih.edu.tr/is-basvuru/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.