Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Evve Avm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Evve Avm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Evve Avm İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız sizin için hazırladıgımız sayfamızda  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ilanları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Geçtigimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Evve Avm firması personel alımları yapılacaktır. Firmanın insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Evve Avm Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Firmanın açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

  • Genel Başvuru

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

VİZYON – MİSYON

Ülkemizde, ticaretin geçmişten gelen ortak değerler ve iş ahlakı kazanımlarıyla , bugünün değişen ve gelişen hizmet sektörü yüzünün sentezini yaparak ; kalite, teknoloji, uygun fiyat ve ödeme kolaylığı avantajları ile tüketiciyi dev markalar ile buluşturmak.

Dayanıklı tüketim malları , çok katlı mağazalar sektöründe, her geçen gün eklenen yeni marka ve ürünler ile her gelir düzeyine hitap eden , tüketicinin tüm ihtiyaçlarına hızlı cevap verecek zengin ürün gamını tüketici tercihine sunmak.

Vatandaşlarımızın , sahip olmak istedikleri veya yenilemek istedikleri dayanıklı tüketim mallarını satın almak için, şartların uygun olacağı günü uzun süre beklememeleri ve ihtiyaçlarını tatmin edemeyerek zorluklar yaşamamaları , satın aldıktan sonra artan ödemeler veya karşılayamadıkları zorunlu ihtiyaçlardan dolayı sıkıntıya girmemeleri için ; çeşitli fırsatlar sunan ödeme şekilleri ve vadeler ile aile bütçelerine en uygun olanı seçebilmelerine olanak sağlamak.

Şirketimiz ,sektördeki yaklaşık 20 yıllık deneyimi ile oluşturduğu mağazalarını , ülkemizin her köşesinde yapacağı yatırımlarla arttırarak, hizmet ağını ülke sathına yaymak ve EVVE markasının satışta ve satış sonrası hizmette kalite ve güvenilirlik açısından layık olduğu büyüklüğe ulaşmasını gerçekleştirmektir.

Bu temel şartları taşıyan herkes Evve Avm Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Evve Avm Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Evve Avm Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için 

http://www.yenibiris.com/evve-alisveris-merkezleri-is-ilanlari?firma=66115

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Evve Avm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.