Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ever Group Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ever Group Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ever Group İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Ever Group Türkiye’de, sağlık, kongre ve turizm faaliyetlerine olan talebin önemli ölçüde artması ile 2020’li yıllarda Türkiye’nin büyüme hızını artırarak 2020’de dünyanın 12. ve 2025’te ise 10. büyük ekonomisi olacağını öngörmekteyiz. Biz bu faaliyetlere olan talebin farkındayız ve bu yüzden de, ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan markalı otelleri işletmek için yatırım planları yapmaktadır. Sizde Ever Group bünyesine dahil olmak için yazımızın sonundaki iş başvuru linkini kullanabilirsiniz.

Ever Group insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ever Group Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ever Group Açık Pozisyonlar

Teknik Servis Şefi-Four Points By Sheraton
Teknik Servis Elemanı-Four Points By Sheraton
Kat Hizmetleri Görevlisi
Kat Hizmetleri Görevlisi (Maid)
Bilgi İşlem Elemanı

Ever Group personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Ever Group gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ever Group İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ever-turizm-a-s-is-ilanlari-c38245-p38813/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.