Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2016, Cumartesi

Evde Altın Kutusu Yaparak Ek Gelir

Evde Altın Kutusu Yaparak Ek Gelir

Evde Altın Kutusu Yapma İşi İle Para Kazanma

Günümüzde artık sunumlar ve hediyeler görsel olarak oldukça ilgi çekmektedir. Eskiden hediye alırken paketlenerek alınanların yerini artık oldukça güzel süslenmiş kutular ile hediyeler verilmektedir. Düğün sezonu yaklaştıkça hediye edilecek altınların da kutu seçenekleri artmaktadır. Ambalajın ilgi çekici olması kişilerin tercihine kalmıştır.

Evde altın kutusu yapma işi bir nevi kutu katlama işi ile aynı sayılmaktadır. Fakat görsel olarak daha süslü ve cazibeli altın kutusu hazırlamak isteyenler için sizlerde ek gelir elde edebileceğiniz bu işi tercih edebilirsiniz. Farklı materyaller ile kutuları süsleyerek özellikle kuyumculara bu kutu seçeneklerinizi sunabilirsiniz.

Evde altın kutusu yapma işi hem basit hem de az maliyetli bir iştir. Minik nazar boncukları, ince kurdeleler ya da farklı minik eşyalar ile kutuları süsleyerek daha hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Altın kutusu denilince akla zaten ilk gelen küçük bir kutudur. İçerisinde sünger koyarak farklı şekillerde kutuları süsleyebilirsiniz.


Evde altın kutusu yapma işi her yaştan kişinin kolaylıkla yapacağı bir iş olduğu için evinizde herkes yaparak evin bütçesine katkıda bulunabilir. Kutu katlama işi zahmetsiz bir iş olduğundan çoğu kişi çalışıyor olsa bile akşam evinde yaparak ek gelir elde etmektedir.

Altın kutularını hazırlarken uygun fiyatlı ve görsel olarak ilgi çekici olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle düğün sezonunda çok fazla talep göreceği için önceden birkaç çeşit kutu örneği hazırlamanız daha kolay sipariş almanıza yardımcı olacaktır. Müşterinin isteğine göre de çeşitler yaparak müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Bu sayede yaptığınız işlerin devamında sizlerin yaptıkları önerilerek daha çok müşteriye sahip olabilirsiniz. Altın kutularınızı ayrıca internet üzerinden kuyumculara da satarak daha çok ek gelir elde edebilirsiniz. Evinizin bütçesine altın kutusu yaparak ek gelir kazanmanız zevkli bir iş olduğundan devamlı olarak bu işi yapabilirsiniz.

Dilerseniz iskurr.gen.tr sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden takip ederek 2016 güncel iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi alt tarafta bulunan yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Devlet Demir Yolları Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 İş İlanları, devlet demir yolları personel alımı ve devlet demir yolları sürekli işçi alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Evde Altın Kutusu Yaparak Ek Gelir Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.