Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2017, Cumartesi

Eureko Sigorta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Eureko Sigorta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Eureko Sigorta İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Uluslararası bir sigorta şirketi olan Eureko Sigorta Türkiye’deki çalışmalarına 1989 yılında başlamıştır. O yıllarda adı Garanti sigorta olan firma 2007 yılında şimdiki ismini almıştır. Toplamda 8 ülkede hizmetlerini sürdüren ve 22.000 insana iş imkanı sağlaya Eureko Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan firmanın insan kaynakları bildirisini ve ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır

 

Eureko Sigorta insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Eureko Sigorta Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Eureko Sigorta Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru
• Siğorta Uzmanı

Eureko Sigorta personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Eureko Sigorta gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Eureko Sigorta İş Başvurusu İçin:

www.kariyer.net/eureko-sigorta/sigorta-uzmani-istanbul-is-ilani-i1413045/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Eureko Sigorta Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.