Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ets Tur Personel Alımı İş İlanları

Ets Tur Personel Alımı İş İlanları

Ets Tur Personel Alımı İş İlanları

Ets Tur Ülkemiz’de bir çok tatil organizasyonu yapan büyük şirketlerden birisidir. Özellikle dünyanın her bir köşesine tatil organizasyonları düzenlemekte olan Ets Tur çalışan ihtiyaçlarını karşılamak üzere personel alımı yapacagını duyurdu. Binlerce inşana iş veren şirket yeni işe alımlarla çalışan sayısını artırı müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Ets Tur personel alımı için geçen seneye göre daha fazla personel alımı yapmayı hedeflemektedir. İş ilanlarını yakından takip edip sizler için güncel olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Sizde sitemizi takip ederek Ets Tur İş İlanlarını takip edebilirsiniz.

Ets Tur personel alımı aşagıdaki pozisyonlarda yapılacaktır.

♦ Finans Elemanı,
♦ Java Developer,
♦ İş Analisti,
♦ Mekke Bölge Temsilcisi,
♦ Medine Bölge Temsilcisi,
♦ Koodinatörler,
♦ Engelli perosnel,
♦ Çağrı Merkezi Çalışanları.

Ets Tur personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda yapılacak olup bunların haricindede bir çok ilan bulunmaktadır. Her hafta iş ilanlarını güncelleyen Ets Tur ilanlarını sürekli olarak kariyer siteleri üzerinden paylaşmaktadır. Verilen ilanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilir. bu ilanlara başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/etstur-is-ilanlari-c9190-p34068/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.