Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

ETİ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

ETİ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

ETİ Personel Eleman Alımı

Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olan ETİ, personel alımı yapacağını duyurdu. Eti personel alımı 2016 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı yapacaktır. Yeni personel alımları ile iş arayan çok sayıda insana iş imkanı sunacaktır. Eskişehir de bulunan üretim fabrikalarında görevlediril mek üzere personel alımı yapacaktır. Eğer sizde ETİ gibi büyük markanın bir parçası olmak istiyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

ETİ personel alımı 2016 yılında yayınlanan ilk personel alım ilanı Eskişehirde bulunan fabrikada istihdam edilecektir. Kaç personel alımı yapılacak diye soranlar için şuan için ETİ tarafından yayınlanan toplam 11 personel alınacaktır.

ETİ personel alımı 2016 yılında hangi pozistonlar da yapılacak diye merak ediyorsanız dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦ Süreç Mühendisi,
♦ Güvenlik Görevlisi
♦ Tesisat Teknisyeni,
♦ Kumlama Teknisyeni,
♦ Bakım Mühendisi,
♦ Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme Mühendisi,
♦ Talaşlı Üretim Vardiya Sorumlusu.

ETİ personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen kadrolarla yapılacaktır. Bu ilanlarla birlikte daha çok sayıda ilan bulunmaktadır. Sizde bu ilanların başvuru şartlarını inceleyebilir size uygun iş pozisyonlarına başvurabilirsiniz. Başvuru için yapmanız gereken tek şey alt kısımdaki linke girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/eti-sirketler-grubu-is-ilanlari-c2539-p16905/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.