Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

ETİ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

ETİ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

ETİ Personel Eleman Alımı İş İlanları

Türkiyede Bisküvi denince ilk akla gelen marka Eti dir, “Lezzet Uygarlığı” sloganı ile hayatımıza lezzet katan ETİ, 7 fabrikasında, 45 marka altındaki 300′ e yakın ürünü ile dev bir şirket haline geldi. Firuz Kanatlı tarafından 1961 yılında kurulan ETİ Bisküvi Fabrikası, 1972 yılında “ETİ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.” adı altında bir aile şirketi olarak büyümeye devam etti. Eskişehir ‘deki fabrikasını 1964’de açtı. Her geçen gün artan kapasitesiyle bisküvi üretimine başladı. Eti ürün çeşitleri arasına Tutku, çay keyfi, Negro, Eti Puf, Hoşbeş, Benim’o, çikolata çeşitleri, light ürünler, kek çeşitleri, sağlık ve lifli ürünler ile bebek bisküvi çeşitlerini katarak ürün gamını genişletti.

ETİ insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için ETİ Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

ETİ Açık Pozisyonlar

Mekanik Bakım Teknisyeni
Güvenlik Görevlisi- İstanbul
İç Denetçi
Güvenlik Görevlisi- Eskişehir
İş Güvenliği Mühendisi
Talaşlı Üretim Vardiya Sorumlusu

ETİ personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  ETİ  gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

ETİ İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/eti-sirketler-grubu-is-ilanlari-c2539-p16905/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.