Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Et ve Süt Kurumu Personel Alıyor

Et ve Süt Kurumu Personel Alıyor

Et ve Süt Kurumu 62 Adet Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Et ve süt kurumu personel alımı yapacağını ilan etti. ÖSYM tarafından yapılacak olan KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme kapsamında personel alımları gerçekleşecektir. Bunlardan biriside Et ve Süt kurumunun yapacak olduğu personel alımıdır. Farklı farklı illerde alımlar gerçekleşecektir. Oluşan personel boşlukları bu şekilde giderilecektir. Sizlerde kendinize uygun bir kategori bulursanız başvurabilirsiniz.

Hangi İllere Alım Yapılacak

İlanı incelediğimizde bazı illere alımların yapılacağını görmekteyiz. O iller:

  • Denizli, Ağrı, Erzurum, Erzincan, Adana, Sivas, Sakarya

Olarak görünmektedir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

Başvurabilmek adına bazı genel şartları taşıyor olmak gerekiyor.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • En az ön lisans mezunu olmak
  • Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmış olmak
  • Görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak

Hangi Kategorilere Alım Yapılacak

Alım yapılacak kategoriler ise:

Veteriner, Mühendis ve Memur olarak görünmektedir.

Et ve Süt Kurumu İş Başvurusu

Et ve Süt kurumu personel alımı ilanı yayımladı. Peki Et ve Süt kurumunun yapacağı personel alımına nasıl başvurabiliriz? Başvurular 14 kasım tarihi itibari ile başlamış bulunmaktadır. Başvurular 23 Kasım 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvurular ise ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden gerçekleşecektir. Başvuru için ÖSYM’nin sitesine girip başvuru yapabilirsiniz. ÖSYM merkezli gerçekleşecek olan personel alımları için 15 TL tercih ücretleri alınmaktadır. Bu ücretleri yatırdıktan sonra başvuru yapabilmektesiniz.

Hangi Bankalardan Başvuru Ücretini Yatırabilirim?

Ücreti yatırabileceğiniz bankalardan bahsedelim:

Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Finansbank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Halkbank ve Ziraat Bankasından ücretleri yatırabilirsiniz. Ziraat Bankası sadece internetten başvuru almaktadır. Ödeme bilgileri için ÖSYM’nin sitesinde e-işlemler kısmında yer alan ”ödemeler” bölümünde belirtilen bilgilerden faydalanabilirsiniz. Gerekli tüm bilgilere oradan ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adli Tıp Kurumu Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde adli tıp kurumu personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Et ve Süt Kurumu Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.