Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Eryaman Hastanesi Sağlık Personeli Alımı 2015

Eryaman Hastanesi Sağlık Personeli Alımı 2015

Eryaman Hastanesi İnsan Kaynakları Personel Alımları

Ülkemizin  güçlü sağlık kuruluşlarından olan Eryaman hastaneler grubu ile kariyerinize yeni bir nefes kazandırın. Eryaman insan kaynakları sayfasından yaptığı açıklama ile bu yıl çok sayıda yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Eryaman saglık gurubu yeni alımlar için insan kaynakları sayfasını detaylıca inceledik ve nasıl iş başvuru formuna ulaşabileceğinizi araştırdık.

Eryaman Hastanesi insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Eryaman Hastanesi Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Eryaman Hastanesi Açık Pozisyonlar

Elektrik Teknisyeni
Fizik Tedavi Teknikeri
EbeNöroloji Uzmanı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi
Ebe

Eryaman Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Eryaman Hastanesi gibi büyük özel hastaneleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Eryaman Hastanesi İş Başvurusu İçin:

www.kariyer.net/delta-tip-merkezi-bil-tip-saglik-hizmetleri-san-is-ilanlari-c50462-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.