Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Eresin Hotel Personel Alımı İş İlanları 2015

Eresin Hotel Personel Alımı İş İlanları 2015

Eresin Hotel Personel Alımı İş İlanları 2015

ERESİN Topkapı Hotel, İstanbul’un; ticaret, turizm ve kongre merkezi olarak artmakta olan önemiyle birlikte, doğan özel hizmet ihtiyacının karşılanmasındaki boşluğu doldurmaktadır.

ERESİN Topkapı Hotel, suite’ler dahil toplam 247 odaya sahiptir. 1 kral dairesi, 2 deluxe suite, 9 junior suite, 6 corner room, 155 twin room, 71 french room ve 3 single room.

Ayrıca, içinde yarı olimpik bir kapalı yüzme havuzu olan Sağlık Kulübü, 2 kongre merkezi, toplantı/seminer salonları, balo salonu, sergi alanları, restoran ve bar’lar bulunmaktadır.

Eresin Hotel insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Eresin Hotel Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Eresin Hotel Açık Pozisyonlar

Demi Chef
CHEF DE PARTİE
Travel Trade Executive
Engelli Personel

Eresin Hotel  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Eresin Hotel gibi büyük otelleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Eresin Hotel İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/barcelo-eresin-topkapi-hotel-is-ilanlari?firma=34123

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.