Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Erdemir Personel Alımı 2016

Erdemir Personel Alımı 2016

Erdemir Personel Eleman Alımı 2016

Zonguldak ereğli ilçesinde uzun yıllar faaliyet gösteren Ereğli Demir Çelik fabrikası personel alımı yapacağını duyurdu. Erdemir 2006 yılında özelleştirme yapılan kurumların başında gelmektedir. Çalışanlarına çok iyi imkanlar sunun Türkiye nin en büyük demir çelik fabrikalarından biridir. Erdemir 2016 yılı için ilk ilanlarını kariyer siteleri üzerinden vermeye başlamıştır. Sizde Erdemir fabrikasında çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Erdemir personel alımı 2016 yılında belirli aralıklarla personel alım ilanları yayınlamaktadır. Kurum çok sıklıkla personel alımı yapmadığı için sitemizi sürekli takip etmeniz sizi avantajlı hale getirecektir. Yayınlanan iş ilanlarından bir çok kişinin haberi olmadan personel alımı yapılmaktadır. Peki Erdemir personel alımları ne zaman? Erdemir İş Başvuru şartları gibi merak ettikleriniz ilanın detaylarında….

Erdemir personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlar da personel alımı yapacak?

♦ Elektrik Mühendisi (Haddehaneler)
♦ Satış Uzmanı,
♦ Endüstri Mühendisi,
♦ Lojistik ve Ofis Yönetimi Uzmanı.

Erdemir personel alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonları incelediğimizde karşımıza çok fazla bir ilan çıkmamıştır Erdemir çok sıklıkla personel alım ilanları yayınlamamaktadır. Sizde şuan ilanda olan personel alımlarından faydalanmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/eregli-demir-celik-fab-t-a-s-is-ilanlari-c4685-p29568/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ekrem dedi ki:

    Ekrem ise cok ihtiyacim var ne olur

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.