Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Erciyas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Erciyas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Erciyas Holding İnsan Kaynakları Personel Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız Bir çok gurup  şirketini  bünyesinde bulunduran Erciyas Holding  büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi iş imkanı sağlamaktadır . Her geçen gün büyüyen ve hedefleri olan Erciyas Holding daha bir çok kişiyi işe alabilmek için ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi iş istihdam edecegini belirttiler. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan Erciyas Holding işe alım süreçleri için profesyonel bir ekip kurmuştur.

Erciyas Çelik Boru: Türkiye’nin ihracatçı ilk 100 şirketi arasındadır. Sektörünün ihracat lideri ve en büyük 500 sanayi kuruluşundan biridir. Petrol, doğal gaz, su boru hatlarında kullanılan boruların ve büyük liman projelerindeki kazık borularının üretimi ve satışı yapılmaktadır.
Bimaş Bisiklet: Kuzey Avrupa ülkelerinde sıkça kullanılan şehir tipi bisiklet ve elektrikli bisikletlerin imalatını ve ticaretini yapmaktadır. Üretimin tamamının yurt dışı pazarlara ihraç etmektedir.
Erciyas Enerji: Enerji ve enerji verimliliği projeleri geliştirip, yatırım yapmaktadır.
Briza Rüzgar: Rüzgar enerji santrali yatırımları yapmaktadır. Türkiye’nin en büyük türbinleri ile 53 MW kurulu güce sahip ilk RES işletmesini Balıkesir’de kurmuştur.
Çelikler: Çelik, çelik boru ticareti ve boru hattı taahhüt işlerini yapmakta ve Erciyas Çelik Boru şirketimize destek olmaktadır.
Övgün Gayrimenkul: Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işleri yapmaktadır.
Argaios: Motor yat, charter ve kiralamalarını yapmaktadır.

Erciyas Holding  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Erciyas Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Erciyas Holding Açık Pozisyonlar

Üretim Mühendisi
Satınalma Uzmanı
Muhasebe Uzmanı
Finans Uzman Yardımcısı
Lojistik Uzmanı
 İç Denetim Uzmanı

Erciyas Holding personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Erciyas Holding gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Erciyas Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/erciyas-celik-boru-sanayi-a-s-is-ilanlari-c6584-p38675/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.