Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Engelli Personel Eleman Alımları 2016

Engelli Personel Eleman Alımları 2016

Engelli Personel Eleman Alımları 2016

Türkiye genelinde engelli vatandaşlarımız için yayınlanan iş ilanlarını sizler için araştırdık. Engelli vatandaşlarımız için internet sitelerinde yayınlanmış bir çok ilan bulunmaktadır. Engelli arkadaşlarımız için bu kadar çok ilan yayınlanması bizleri gerçek anlamda sevindirdi. Bir çok sektörde çok sayıda firma engelli insanlar için iş ilanlarını kariyer siteleri aracılığı ile duyurdu.

Engelli personel alımı 2016 yılı için toplamda kaç kişi alınacak tam bir sayı veremiyoruz ama ilanları incelediğimizde yüzlerce kadro için engelli vatandaşlarımız için ilan yayınlandığını gördük. Engelliler için iş ilanları sıklıkla güncellenmektedir Kurumsal şirketler başta olmak üzere bir çok şirket engelli insanlar için iş ilanları yayınlamaktadır.

Engelli personel alımı 2016 yılında alım yapılacak kadroların neler olduğuna baktığımız zaman karşımıza şu pozisyonlarda alımlar yapılacağını görmekteyiz.

♦ Temizlik eleman,
♦ Genel Başvular,
♦ İdare Eleman,
♦ Market Görevlisi,
♦ Depo Görevlisi,
♦ Kasiyer,
♦ Moderatör,
♦ Satış Temsilcisi.

Engelli personel alımı 2016 yılı için alım yapılacak personel ilanlarından öne çıkan bir kaç tanesini yukarıda paylaştık elbette bu ilanlar gibi daha bir çok ilan bulunmaktadır. Engelli vatandaşlarımız bu ilanların detaylarını inceleyerek iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

http://www.yenibiris.com/engelli-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Engelii işitme kulak duyamiyorum dil konuşuyor iyi iş bulamıyorum çalişma istiyorum yardımcı. Olacak çalişma istiyorum memur alımı ilköğretim mezun çalışma işitiyorum. …

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.