Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Enerjisa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Enerjisa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Enerjisa İnsan Kaynakları Personel Alımları

Enerjisa  ülkemiz’in en büyük elektirik dağıtan şirketi olan Enerjisa, Sabancı Holdinğ bünyesinde çalışmakta olan ve sürekli personel alımı yapan bir elektirik dagıtım şirkettidir. Bu yılda Personel  alımlarını gerçekleştirecek olan Enerjisa, daha fazla eleman almak için ilanlarını vermiş ve birçok kişiyi bünyesine katmayı beklemektedir. Bu nedenle burada çalışmak isteyenler için bu büyük fırsat kaçırılmamalı ve ilanlar sürekli takip edilerek, başvurularda bulunulmalıdır.

Enerjisa  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Enerjisa Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Enerjisa Açık Pozisyonlar

İş Makinesi Operatörü (Ankara, Zonguldak),
Lojistik Hizmetler Uzmanı (Ankara),
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi (İstanbul – Asya),
Forklift Operatörü,
Elektrik Teknikeri,
Saha I&C Teknisyeni (Balıkesir),
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi (Adana).

Enerjisa personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Enerjisa  gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Enerjisa İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/enerjisa-enerji-uretim-a-s-is-ilanlari-c9720-p34598/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. serdar süleyman genç dedi ki:

    4çocuk babasıyım acilen işe ihtiyacım var üniv terkim.bilg biliyorum sertifikam var

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.