Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Enerjisa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Enerjisa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Enerjisa İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden biri olan Enerji SA yeni eleman ve personel alımlarına devam etmektedir . Bilindiği üzere firma elektrik üretimi , elektrik dağıtımı ve elektrik satışı sahalarında faaliyet gösteriyor.

Bugün itibariyle 4 binden fazla personeli olan Enerji SA Sabancı Kariyer sitesi ve İK portalları aracılığı ile iş ilanlarını yayınlıyor ve açık pozisyonları doldurmak için iş müracaatlarını kabul ediyor.

Enerjisa’da İŞ

Enerjisa olarak çalışanlarımızı; iş planlarımız doğrultusunda şirket değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, şirketlerimizi geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Boş pozisyonlarımızı, Sabancı kariyer sitesi ve İK portalları ile duyurmaktayız. İnsan Kaynakları ekibimiz eğitim ve deneyim olarak uygun görülen adayları pozisyon için görüşmeye davet etmektedir. Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar ve yetkinlik bazlı görüşme teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Seçme ve yerleştirme sürecimizde kişilik envanteri ve yabancı dil testi gibi araçlardan yararlanmaktayız.

Enerjisa Hakkında

1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik enerjisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere otoprodüktör olarak kurulan Enerjisa, bugün Türkiye elektrik enerjisi sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende ticareti içeren dikey entegrasyona dayalı bir stratejiyle pazarda liderlik hedefleyen bir şirket haline gelmiştir.

Uygun Pozisyonlar: Su Arıtma İşletme Teknisyeni (Kontrol Odası), Su Arıtma Proses Teknisyeni (Saha Operatörü), I&C Bakım Teknisyeni,  Makine Bakım Teknisyeni,  İSG Mühendisi, Teknik Ressam, Genel Başvuru-Engelli Personel, Mekanik Bakım Teknisyeni(FGD), Muhasebe Uzmanı, Satış Sonrası Destek Elemanı

Enerjisa İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/enerjisa-enerji-uretim-a-s-is-ilanlari-c9720-p34598/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.