Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emay İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Emay İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

 

Emay İnşaat İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz Emay İnşaat, 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur. Mühendislik kökenli ortaklık yapısı firmanın daima yeniliklere ve gelişmeye açık, cesur ve atak bir gelişme politikası izlemesini sağlamıştır.

Şirket, 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen konut ihalelerini kazanmasıyla birlikte İstanbul merkezli projelere katılarak taahhüt sektöründe yerini almıştır. Daha sonra SSK, Oyak, Bayındırlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı gibi kurumların okul, hastane gibi önemli projelerini tamamlamıştır.

2000 yılından sonra Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ tarafından ihale edilen, tünel kalıp sistemiyle gerçekleştirilen toplu konut projelerine katılmaya başlamıştır.

Markalı konut projelerinde de yüksek satış rakamları ve yüksek proje primleri ile dikkatleri üzerine toplayan Emay İnşaat, günümüze kadar Kentplus Ataşehir, Kentplus Mimarsinan, Kentplus Kartal projelerini hayata geçirmiş, başarıyla tamamlamış ve binlerce insan Plus konseptli evlerinde yaşamaya başlamışlardır.

Bu projelerinin yanında Emay İnşaat, konut projelerini geliştirmeye devam etmiş, 2010 yılı içinde Kentplus Centrium Park ve Tower, KentPlus Newport, 2011 yılında da Brandium Ataşehir ve 2013 yılında da KentPlus Kadıköy projesine başlamıştır. KentPlus Centrium, Newport ve Brandium Ataşehir projeleri 2013 yılında tamamlanmış ve bu projelerde de yaşam başlamıştır.

“Hayatın her alanında, her konuda, daha fazlasını sunmak ve istemek” anlayışı ile projelerini hayata geçiren Emay İnşaat’ın Ataşehir’de hayata geçirdiği Brandium Ataşehir Projesi, 2011 yılında düzenlenen 4. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi’nde En İyi Mimari Proje Ödülü almıştır.

İnşaat projeleri ile birlikte Emay İnşaat, KentPlus Ataşehir’de Pleon Sportivo Spor Merkezini de hayata geçirmiştir. 6500 m2 kapalı alanı olan spor merkezi, Türkiye’nin en gelişmiş ve lüks spor merkezi olarak tasarlanmış ve kısa sürede binlerce üye bu merkezde spor yaparak sağlıklı yaşama adım atmışlardır.

Uygun Pozisyonlar: Kontrol Mühendisi, Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi, Laborant, Harita Mühendisi,  İnşaat Mühendisi, Maden Mühendisi, İnşaat Teknikeri

İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/emay-uluslararasi-muhendislik-ve-musavirlik-a-s-is-ilanlari-c28088-p19873/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.