Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Eltes Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Eltes Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Eltes Enerji İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Eltes Enerji Hızlı bir sosyal ve ekonomik gelişme gösteren Türkiye, bu gelişmeye paralel olarak ihtiyaç duyulan elektrik enerjisini kesintisiz, kaliteli, güvenilir, ekonomik koşullarda ve çevreye etkiyi de dikkate alarak üretmek zorundadır. Tamamladığımız ve devam etmekte olduğumuz Elektrik Enerjisi Üretim Tesislerindeki toplam güç 2010 yılı itibarı ile 2250 MVA’dır. Hem bu tesislerde hem de tamamladığımız diğer işler de edindiğimiz tecrübe, bilgi, donanım ve profesyonel kadrolar ile; mühendislik çalışmaları, proje yönetimi, danışmanlık, malzeme temini, montaj ve işletmeye alma çalışmaları hususlarında firmamız her zaman yanınızdadır.
Eltes Enerji  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Eltes Enerji Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Eltes Enerji Açık Pozisyonlar
 Genel Başvuru

Eltes Enerji personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Eltes Enerji gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Eltes Enerji İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/eltes-enerji-muhendislik-ltd-sti-is-ilanlari-c31150-p23239/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.