Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Elektrik Üretim A.Ş. 300 Daimi İşçi Alacak

Elektrik Üretim A.Ş. 300 Daimi İşçi Alacak

ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİMİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

Devlet Planlama Teşkilatının İnternet sitesinde yayımlanan ilana göre Elektrik Üretim A.Ş. tarafından 300 daimi işçi alımı gerçekleştirilecek. Alınacak personellerin sayıları ve eğitim durumları ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlanda Elektrik Üretim A.Ş. şu ifadelere yer vermiştir.

Şirketimizin Kahramanmaraş ilinde bulunan Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğüne 300 daimi işçi alımı yapılacaktır. Açıktan daimi işçi alımı, 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ” hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, KPSSP94 türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları İŞKUR tarafından kabul edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Türkiye ĠĢ Kurumu şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır. İlan detayları, başvuru süresi ve ilanın takibi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir.

Elektrik Üretim A.Ş. Elektrik Teknisyeni Alımı

Alınacak Personel Sayısı :24

Aranan Eğitim Durumu: EML/Teknik Liselerin “Elektrik, Elektrik Elektronik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik Elektronik Teknolojisi bölümünün Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım” bölümü mezunu olması.

Elektrik Üretim A.Ş. Elektronik Teknisyeni Alımı

Alınacak Personel Sayısı :6

Aranan Eğitim Durumu: EML/Teknik Liselerin “Elektronik, Elektrik Elektronik, Elektrik Elektronik Teknolojisi bölümünün Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri” bölümü mezunu olması.

Elektrik Üretim A.Ş. Makina Tamir Bakım Teknisyeni Alımı

Alınacak Personel Sayısı :189

Aranan Eğitim Durumu: EML/Teknik Liselerin “Makine, Makine Teknolojisi, Motor, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine Bakım Onarımcısı, CNC, Bilgisayar Destekli Makina” bölümü mezunu olması.

Elektrik Üretim A.Ş. Teknik Ressam Alımı

Alınacak Personel Sayısı : 1

Aranan Eğitim Durumu: EML/Teknik Liselerin “Bilgisayar Destekli Makine Ressamlığı” bölümü mezunu olması.

Elektrik Üretim A.Ş. Metal Teknoloji Alımı

Alınacak Personel Sayısı :11

Aranan Eğitim Durumu: EML/Teknik Liselerin “Metal İşleri, Metal Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

Elektrik Üretim A.Ş. Motorlu Araçlar Teknolojisi Alımı

Alınacak Personel Sayısı :3

Aranan Eğitim Durumu: EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Motor, Motorlu Araçlar Teknolojisi” bölümü mezunu olması,

Elektrik Üretim A.Ş. Şoför Alımı

Alınacak Personel Sayısı :16

Aranan Eğitim Durumu: Lise ve Dengi okulu mezunu olması, En az D Sınıfı Ehliyetine haiz olması,

Elektrik Üretim A.Ş. İş Makinaları Operatörü Alımı

Alınacak Personel Sayısı :40

Aranan Eğitim Durumu: Lise ve dengi okul mezunu olması, G Sınıfı Ehliyeti, İş Makinası Operatörü Belgesine haiz olması,

Elektrik Üretim A.Ş. Düz İşçi Alımı

Alınacak Personel Sayısı :10

Aranan Eğitim Durumu: Lise ve Dengi okulu mezunu olması

Bir önceki yazımız olan Atatürk Hava Limanı Temizlik Personeli Alımı 2017 başlıklı makalemizde atatürk havalimanı kargo iş ilanları, atatürk havalimanı temizlik iş ilanları 2017 ve atatürk havalimanı vasıfsız eleman hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Elektrik Üretim A.Ş. 300 Daimi İşçi Alacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.