Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Electro World Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Electro World Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Electro World İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Electro World insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Electro World iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bugün Türkiye’nin 56 şehrine yayılmış 138 mağazayla, 130 bin metrekarenin üzerinde bir satış alanında faaliyet gösteren şirket, bilgisayardan tüketici elektroniğine, beyaz eşyadan kişisel bakım ve aksesuara modern zaman insanının ihtiyaç duyduğu birçok dayanıklı tüketim ürününün satışını yapmaktadır.

2011 yılında Borsa İstanbul’a kote olarak halka açılan Bimeks, 2013 yılında da Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji perakende zincirleri İngiliz Electro World ve Fransız Darty‘yi bünyesine katmıştır.

Bimeks İnsan Kaynakları politikası; şirketin vizyonu, misyonu ve değerleriyle uyumlu İnsan Kaynakları stratejileri ve uygulamaları geliştirip iyi seçilmiş, motive edilmiş, eğitilmiş bir insan gücü oluşturmak ve bu gücün sürekliliğini sağlayarak şirketin hedeflediği sonuçlara ulaşmasına destek olmaktır.

Şirket İnsan Kaynakları Politikasının dayandığı temel ilkeler;

  • Sektöründe adaylar tarafından tercih edilen bir şirket olmaya yönelik uygulamalar yapmak,
  • Hiçbir şekilde hiçbir personele ırk, dil, din, cinsiyet, evlilik durumu, etnik köken, yaş gibi nedenlerle ayrım yapmamak ve herkese fırsat eşitliği sağlamak,
  • Şirket içinde açılan pozisyonlar için, aranan niteliklere uygun personel varsa Bimeks bünyesindeki insan kaynağına öncelik vermek,
  • İşe alımlarda görevin niteliğine uygun bilgi ve yetenekteki adayları, eşit fırsatların tanındığı şeffaf süreçlerle seçmek,
  • Yeni personeli de “Bimeks Ailesi”nin içine katarak, mutlu ve bağlı çalışanlarla, “dürüstlük” ve “verimlilik” kavramları temelinde gelişen kurum kültürümüzü sürekli kılmak,
  • Personelin eğitim ve gelişimi için doğru İnsan Kaynakları süreçleri planlamak,
  • Güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak ve devamlılığını sağlamak,
  • Sektöründe, çalışanları ile farklı olmuş firma imajını sürekli kılmaktır.

Biz, Bimeks olarak;
Çalışanlarımızla farklıyız…

Çünkü;
Kırmızı çizgimiz dürüstlüktür.
Verimlilik odaklı çalışırız.
İsteneni sabırla ama heyecanımızı kaybetmeden, kurallara uygun yaparız.

Yeni görevler için her zaman istekliyiz.
Pozitif bir bakış açısı ile çözüm üretiriz.
Dinlemesini ve kendimizi doğru ifade etmesini iyi biliriz.

Samimiyetle, samimi bir iletişim içindeyiz.
Şirketteki herkesin ulaşılabilir olduğunun bilinci ve güveniyle çalışırız.
Çalışma şartlarından ve ortamından memnunuz.
Bu yüzden uzun yıllar Bimeks ailesi içinde kalmayı,
Kariyer yolumuzu Bimeks’te çizmeyi tercih ederiz.
Deneyimliyiz.

Başvuru Kanalları: 

http://ir.bimeks.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.